GREMIS

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
+420 566 523 751 non-binding inquiry

Společenská odpovědnost

Pomáháme v regionech, kde jsme dostali příležitost realizovat projekty. Podporujeme sportovní kluby a spolky, věnujeme se charitě a hospicové péči na Vysočině. Protože být úspěšný znamená také pomáhat. Společnost GREMIS se věnuje společenské odpovědnosti hlavně v okolí Velkého Meziříčí a Žďáru nad Sázavou. Naši průběžnou aktivitu můžete sledovat v Aktualitách.

Kateřina Mičková slaví juniorský mistrovský titul!

306608027 613850703693286_7345416699194467986_nNadějná triatlonistka Kateřina Mičková, kterou intenzivně podporujeme, je juniorská mistryně ČR v triatlonu v juniorské kategorii (18 - 19 let)! Výkony mladé sportovkyně stále více promlouvají do triatlonového světa i mimo Českou republiku. Titul ČR z Karlových Varů je však prozatímní největší domácí úspěch.

Kompletní výsledky najdete zde na webu České triatlonové asociace.

Ať se daří dál, naše triatlonová česká naděje!

Zdroje fotek: 2B Winner, Gremis.

 

Read more...

Jsme partnerem akce Hvězdy 2022 ve Žďáru nad Sázavou

Gremis FB_1200x1200_hvezdy22_01-2Ve Žďáru nad Sázavou se uskuteční 19. srpna 2022 velká hokejová událost a show. V charitativním zápase na sebe narazí tým Martina Nečase a Jakuba Voráčka – očekává se hned několik dalších českých hráčů z NHL. Výtěžek půjde na podporu mládežnického hokeje ve Žďáru, nadaci Jakuba Voráčka a místní organizaci Popálky o.p.s. Ve hře je i účast Jaromíra Jágra nebo Tomáše Plekance. Společnost GREMIS se stala partnerem akce pro dobrou věc a podporu mládežnického sportu v regionu.

 

Read more...

Podporujeme nadějnou triatlonistku Kateřinu Mičkovou

Gremis podporuje triatlonistku Kateřinu Mičkovou

Rádi podporujeme úspěšnou a talentovanou triatlonistku Kateřinu Mičkovou. Její úspěchy stále více promlouvají do triatlonového světa i mimo Českou republiku. V roce 2021 se účastnila hlavně Evropského poháru juniorů pro závodnice od 16 do 19 let a sbírala cenné zahraniční zkušenosti. Fotografie: City Triathlon.

Prosadila se i v zahraničí

Na dorosteneckém šampionátu v turecké Alanyi postoupila česká naděje Kateřina Mičková v konkurenci devadesáti závodnic až do finálové skupiny. A byla velmi vidět i mezi touto třicítkou nejlepších. Na bednu to nakonec nestačilo o půl minuty a česká triatlonistka skončila 12. V závodě smíšených štafet pak pomohla české reprezentaci k pěknému 7. místu. 

Držíme palce v další fázi nadějné kariéry!

Gremis podpoří projekt Nechme Baráček vyrůst

Gremis podporuje Nechme Baráček vyrůstVe společnosti GREMIS jsme se rozhodli podpořit projekt Nechme Baráček vyrůst, který se snaží sehnat finanční prostředky na vylepšení zázemí skautů ve Velkém Meziříčí. Připojte se k nám a podpořte dobrou věc - rozvoj místa, které organizuje slušné volnočasové aktivity pro děti. 

Informace ze stránky projektu

Jsme skauti z Velkého Meziříčí a konečně se nám podařilo osvojit si jeden roztomilý domek i s pozemkem. Všichni - my vedoucí i naše děti - jsme si jej zamilovali na první pohled. Pokřtili jsme jej jménem Baráček a je to naše děťátko, které vyžaduje lásku, starostlivost, péči a spoustu, spoustu času. Je to takový drobek. Chodba, kuchyňka, koupelna, jedna místnost, sklep a půda. Zjistili jsme, že našim programům již bohužel kapacitou nedostačuje, a to z krásného důvodu, velkého růstu naší členské základny. Baráček už taky není žádný mladík (vznikl asi v půlce 20. století), máme tedy již pocit, že by si zasloužil pořádně zrekonstruovat.

Read more...

Spolupořádali jsme Charitativní ples 2021

charitativni ples 2021 gremis copyPandemická situace plesové sezóně 2021 nepřála, přesto proběhl ples, do kterého jste se mohli zapojit, i když samozřejmě trochu jinak než ve večerní róbě.

Organizátoři tradičního Charitativního plesu (žďárské firmy DELHettichGremis a Tokoz) čtvrtý ročník plesu uspořádali.

Na taneční parket se sice nemohlo, ale pomáhat je stále potřeba. Připravena byla veřejná sbírka, která v rámci „speciálního" ročníku směřovala pomoc Nemocnici Nové Město na Moravě. Samy firmy do sbírky přispěly darem ve výši 100 000 Kč. Všechny vybrané peníze poslouží na pořízení vybavení pro oddělení dlouhodobě nemocných a jednotky intenzívní péče.

Read more...

Hokejový klub SKLH Žďár nad Sázavou

Plameny ZR Gremis 2019Stali jsem se pro sezónu 2019/2020 hrdým partnerem druholigového hokejového klubu SKLH Žďár nad Sázavou.

SKLH Žďár nad Sázavou (celým názvem: Sportovní klub ledního hokeje Žďár nad Sázavou) je český klub ledního hokeje, který sídlí ve Žďáru nad Sázavou v Kraji Vysočina. Založen byl v roce 1939. Svůj současný název nese od roku 2003. Od sezóny 2008/09 působí ve 2. lize, třetí české nejvyšší soutěži ledního hokeje. Klubové barvy jsou červená a černá.

Podporujeme mladé sportovce v regionu

Rádi podporujeme rozvoj mladých sportovců v našem kraji.

Adam Doleal motokros 2019S motorkou se prohání po tratích s logem GREMIS Adam Doležal

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Katka Mikov olympida 2019 Katka Mičková se stala vítězkou Letní olympiády dětí a mládeže v triatlonu 2019, dále se stala Mistryní republiky a vítězkou Českého poháru 2019 ve své kategorii. Pro rok 2020 bude působit v dorostenecké reprezantaci ČR.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

bk-adar-zeny-2015webDružstvo mladších žáku oddílu TJ Sokol Velké Meziříčí.

News
Kateřina Mičková slaví juniorský mistrovský titul!

Kateřina Mičková slaví juniorský mistrovský titul!

Nadějná triatlonistka Kateřina Mičková, kterou intenzivně podporujeme, je juniorská mistryně ČR v triatlonu v juniorské kategorii (18 - 19 let)! Výkony mladé…

GREMIS, s.r.o.
Jihlavská 230,
594 01 Velké Meziříčí
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
+420 566 523 751
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
GREMIS, s.r.o.
Jihlavská 230,
594 01 Velké Meziříčí
 
Nahoru