GREMIS

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

+420 566 523 751

nezávazná poptávka

Aktuality

Jsme partnerem akce Velkomeziříčské školky v pohybu, akce proběhne 18. 5. 2023

velkomeziricske skolky_v_pohybu_gremisNaše společnost je partnerem sportovní a zábavní akce Velkomeziříčské školky v pohybu. Půjde o sportovní odpoledne pro předškolní děti z mateřských škol. Kondice předškolních dětí se zhoršuje, proto je pojďte vytáhnout na sportovní a zábavní akci přímo ve Velkém Meziříčí. Doražte na Fotbalový stadion U Tržiště.

To nejlepší z programu

- 4 skákací atrakce

- malování na obličej

- diskotéka pro děti

- nábor malých fotbalistů

- spousta sportovního dovádění

- testovací jízdy Škoda Auto pro rodiče

Naše kolegyně míří na veletrh ISH Frankfurt 2023

veletrh ishChceme co nejvíce sledovat trendy a nabízet nejmodernější technologie a řešení obecně. Proto se i naše kolegyně vydává na veletrh ISH Frankfurt 2023 do Německa, aby přivezla novinky a informace týkající se hospodaření v budovách. ISH je totiž přední světový veletrh zaměřený na zodpovědné hospodaření s vodou a energiemi v budovách. Tradiční účast je okolo 200 000 návštěvníků, kteří jsou podobně jako vystavovatelé přibližně ze 150 zemí světa. Více o veletrhu na https://ish.messefrankfurt.com/frankfurt/en.html.

Zdroj fotky: https://ish.messefrankfurt.com/frankfurt/de/profil.html.

Je za námi Charitativní ples ve Žďáře nad Sázavou 2023. Vybralo se 83 291 Kč

charitativni ples_znsV sobotu 28. ledna 2023 proběhl pátý Charitativní ples žďárských firem DEL, Hettich ČR, naší společnosti GREMIS a Tokoz, a. s. ve stylu Zlatá šedesátá. Vybralo se krásných 83 291 korun, které byly formou šeku předány Centru pro zdravotně postižené kraje Vysočina. Vybraná částka bude sloužit k nákupu kompenzačních pomůcek pro ty, kteří je potřebují nejvíce. V roce 2024 pokračujeme! Už teď se těšíme na další ročník plesu.

Číst více...

Krásné Vánoce a šťastný nový rok 2023

Gremis PF-2023_mail_02_1000x725Vážení zákazníci, děkujeme moc za přízeň v letošním roce a do nového roku Vám přejeme hlavně zdraví, štěstí a pohodu. Užijte si také krásné Vánoce. Budeme se těšit na další výzvy. 

Tým GREMIS

Rekonstrukce vzorkových koupelen od 6. prosince

gremis logoVážení zákazníci,

od 6. 12. 2022 do 8. 1. 2023 bude probíhat v naší budově rekonstrukce vzorkových koupelen. Dojde tak k dočasnému omezení na naší výstavní ploše.

Děkujeme moc za pochopení.

Eva Partlová,

vedoucí obchodního úseku

Charitativní ples ve Žďáru nad Sázavou proběhne 28. 1. 2023

20220929 VE_charit_ples_BBNěco velkého se opět chystá. Poslední Charitativní ples ve Žďáru nad Sázavou jsme museli odtančit pouze online, ale nyní v lednu 2023 si to pořádně vynahradíme. Blíží se regulerní a prezenční 5. ročník Charitativního plesu žďárských firem a datum už bylo odtajněno. Těšte se na 28. leden 2023, dobře si tento den poznamenejte a dále si poznačte, že proběhne v duchu Zlatá šedesátá. Organizátoři plesu DEL, Hettich, GREMIS a Tokoz připraví krásnou výzdobu, originální program, vystoupí kapely Eremy a Pangea - The Beatles Revival Band. Zaručeny jsou spousta zábavy a to nejdůležitější - charitativní výtěžek, který půjde na důležitá místa. Akce proběhne v Domě kultury ve Žďáru nad Sázavou.

 

Číst více...

Realizovali jsme azylový dům pro muže ve Žďáře nad Sázavou

gremis azylovy_dum_zdar_nad_sazavouV úterý 13. 9. 2022 byl slavnostně otevřen nový azylový dům pro muže ve Žďáře nad Sázavou, který jsme realizovali jako stavební firma - komplexní dodavatel. Útočiště v něm najde až dvacítka mužů, z toho šest jich může v zařízení přespat. Oficiální jméno budovy je Dům sociálních služeb Žďár nad Sázavou. Azylový dům a noclehárnu pro muže ve Dvořákově ulici slavnostně otevřeli představitelé města a za naši firmu pan jednatel Miroslav Štola. Zdroj fotografie: Radka Sáblíková, Žďárský deník.

 

Aktuality

Jsme partnerem akce Velkomeziříčské školky v pohybu, akce proběhne 18. 5. 2023

Naše společnost je partnerem sportovní a zábavní akce Velkomeziříčské školky v pohybu. Půjde o sportovní odpoledne pro předškolní děti z mateřských škol.…
Čtěte více »
Kateřina Mičková slaví juniorský mistrovský titul!

Kateřina Mičková slaví juniorský mistrovský titul!

Nadějná triatlonistka Kateřina Mičková, kterou intenzivně podporujeme, je juniorská mistryně ČR v triatlonu v juniorské kategorii (18 - 19 let)! Výkony mladé…

GREMIS, s.r.o.
Jihlavská 230,
594 01 Velké Meziříčí
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
+420 566 523 751
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
GREMIS, s.r.o.
Jihlavská 230,
594 01 Velké Meziříčí
 
Nahoru