GREMIS

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

+420 566 523 751

nezávazná poptávka

Aktuality

Charitativní ples ve Žďáru nad Sázavou proběhne 28. 1. 2023

20220929 VE_charit_ples_BBNěco velkého se opět chystá. Poslední Charitativní ples ve Žďáru nad Sázavou jsme museli odtančit pouze online, ale nyní v lednu 2023 si to pořádně vynahradíme. Blíží se regulerní a prezenční 5. ročník Charitativního plesu žďárských firem a datum už bylo odtajněno. Těšte se na 28. leden 2023, dobře si tento den poznamenejte a dále si poznačte, že proběhne v duchu Zlatá šedesátá. Organizátoři plesu DEL, Hettich, GREMIS a Tokoz připraví krásnou výzdobu, originální program, vystoupí kapely Eremy a Pangea - The Beatles Revival Band. Zaručeny jsou spousta zábavy a to nejdůležitější - charitativní výtěžek, který půjde na důležitá místa. Akce proběhne v Domě kultury ve Žďáru nad Sázavou. Brzy přineseme další informace.

 

Číst více...

Pronájem obchodních prostor přímo u dálnice D1 s vlastním parkováním

Společnost GREMIS Velké Meziříčí nabízí atraktivní prostory ve svém areálu:

 • obchodní prostory typu „showroom“ na ploše 2 x 187 m2 + úpravy | pngzobrazit půdorys
  (orientační - prostory lze upravit na míru)

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Skvělá dopravní dostupnost

 • 2 minuty z dálnice D1
 • 35 minut do Brna
 • 80 minut do Prahy
 • přibližný střed republiky přímo u D1
 • 2 minuty do centra Velkého Meziříčí

Vybavenost a možnosti

 • inženýrské sítě
 • sociální zařízení
 • internet
 • kombinace „showroomu“ a případných úprav
 • kvalitní infrastruktura
 • prostory přímo stavebně upravíme na míru nájemci!

Bezproblémové parkování

 • k dispozici celkem 8 míst ke každému bloku pronájmu 187 m2

Číst více...

Realizovali jsme azylový dům pro muže ve Žďáře nad Sázavou

gremis azylovy_dum_zdar_nad_sazavouV úterý 13. 9. 2022 byl slavnostně otevřen nový azylový dům pro muže ve Žďáře nad Sázavou, který jsme realizovali jako stavební firma - komplexní dodavatel. Útočiště v něm najde až dvacítka mužů, z toho šest jich může v zařízení přespat. Oficiální jméno budovy je Dům sociálních služeb Žďár nad Sázavou. Azylový dům a noclehárnu pro muže ve Dvořákově ulici slavnostně otevřeli představitelé města a za naši firmu pan jednatel Miroslav Štola. Zdroj fotografie: Radka Sáblíková, Žďárský deník.

 

Jsme partnerem akce Hvězdy 2022 ve Žďáru nad Sázavou

Gremis FB_1200x1200_hvezdy22_01-2Ve Žďáru nad Sázavou se uskuteční 19. srpna 2022 velká hokejová událost a show. V charitativním zápase na sebe narazí tým Martina Nečase a Jakuba Voráčka – očekává se hned několik dalších českých hráčů z NHL. Výtěžek půjde na podporu mládežnického hokeje ve Žďáru, nadaci Jakuba Voráčka a místní organizaci Popálky o.p.s. Ve hře je i účast Jaromíra Jágra nebo Tomáše Plekance. Společnost GREMIS se stala partnerem akce pro dobrou věc a podporu mládežnického sportu v regionu.

 

Číst více...

Námi realizovaná budova Policie ČR získala titul Stavba Vysočiny 2021!

stavba vysociny_gremis2Novostavba budovy obvodního oddělení Policie České republiky Velké Meziříčí, kterou jsme realizovali, získala prestižní titul Stavby Vysočiny za rok 2021. Na slavnostním galavečeru byly vyhlášeny výsledky ročníku 2021, ve kterém soutěžilo celkem 16 staveb. Jen jedna mohla získat absolutní titul, a to se povedlo právě té naší. Všem moc děkujeme za spolupráci při realizaci této účelné a velmi moderní budovy. Je nám velkou ctí, že policie ve Velkém Meziříčí má nejmodernější možné zázemí pro svoji záslužnou práci.

Číst více...

Postavili jsme novou služebnu Policie ČR ve Velkém Meziříčí

budova policie_ve_velkem_mezirici_postavena_firmou_gremisMáme za sebou projekt z kategorie největších. Postavili jsme novou služebnu Policie ČR ve Velkém Meziříčí. Od teď budou strážci zákona ve Velkém Meziříčí pomáhat a chránit z krásného nového zázemí. Obvodní oddělení je nyní nejmodernější v Kraji Vysočina. Slavnostní otevření proběhlo 1. března 2022. 

Zcela novou a moderní budovu se podařilo zrealizovat i přes vznikající krizi související s pandemií covidu a všeobecným nedostatkem materiálu v době výstavby. 

Číst více...

Zahájení stavby "Odkanalizování obce Vídeň"

Dne 18.srpna 2021 byla slavnostně zahájena stavba kanalizace ve Vídni. Ve spolupráci s ostatními partnery ve sdružení "Společnost Vídeň" zrealizujeme v příštích dvou letech kanalizaci v celé obci v hodnotě více než 50 mil. Kč.

 20210818 101102

Aktuality

Charitativní ples ve Žďáru nad Sázavou proběhne 28. 1. 2023

Něco velkého se opět chystá. Poslední Charitativní ples ve Žďáru nad Sázavou jsme museli odtančit pouze online, ale nyní v lednu 2023 si to pořádně…
Čtěte více »
Kateřina Mičková slaví juniorský mistrovský titul!

Kateřina Mičková slaví juniorský mistrovský titul!

Nadějná triatlonistka Kateřina Mičková, kterou intenzivně podporujeme, je juniorská mistryně ČR v triatlonu v juniorské kategorii (18 - 19 let)! Výkony mladé…

GREMIS, s.r.o.
Jihlavská 230,
594 01 Velké Meziříčí
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
+420 566 523 751
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
GREMIS, s.r.o.
Jihlavská 230,
594 01 Velké Meziříčí
 

Vážení zákazníci, 

v sobotu 3. 12. budou mít Stavebniny i Koupelnové studio Gremis ZAVŘENO

Děkujeme moc za pochopení.

Eva Partlová, 

vedoucí obchodního úseku

Nahoru