GREMIS

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

+420 566 523 751

nezávazná poptávka

Aktuality

Charitativní ples Žďár nad Sázavou 2024 Ples na kterém se tančí

429769093 932557555546526 834508659327829485 n

Vytančili jste střechu nad hlavou!❤️


Díky vám se nám podařilo vysbírat pro charitu neuvěřitelných 83 600 korun. Výtěžek poputuje přímo do Azylový dům Ječmínek, který poskytuje dočasné ubytování a pomoc těhotným ženám nebo rodičům s nezletilými dětmi, kteří se ocitli v nepříznivé životní situaci. ????

Děkujeme těm, kteří si na plese zakoupili růži ????, vydražili sekt nebo pugét růží ????, a všem, kteří si zakoupili vstupenku na tento ples ???? a tím podpořili dobrou věc.

Ještě jednou moc, moc děkujeme za tuto pomoc! ???? GREMIS je hrdým partnerem této akce.

Postavili jsme nové planetárium v Třebíči

gremis planetarium_trebic2V pondělí 20. listopadu 2023 bylo poprvé otevřeno nové planetárium v Třebíči, které je rozšířením stávající hvězdárny. Naše společnost je realizátorem stavby. Planetárium se pyšní vlastní projekční kopulí o průměru 6 metrů, která tvoří umělou oblohu. Jeho klíčovou součástí je nejnovější verze astronomického softwaru SpaceCrafter, integrovaného do řídicího systému. Na slavnostním otevření se představili významní hosté, včetně astronoma a popularizátora vědy Jiřího Grygara, starosty Třebíče Pavla Pacala a ředitelky Domu dětí a mládeže Jarmily Pavlíčkové. Slavnostního otevření se účastnil i pan Štola, jednatel GREMIS. 

Planetárium, které se nachází ve Švabinského ulici stejně jako hvězdárna, bylo postaveno za 14,5 milionu korun. Třebíč se tak stala jediným městem na Vysočině, které má hvězdárnu s planetáriem. Přestože i havlíčkobrodská základní škola v Nuselské ulici má planetárium, není tam hvězdárna

Planetárium Třebíč

Zdroj fotografií: Město Třebíč.

Společnost GREMIS byla subdodavatelem rekonstrukce Zimního stadionu ve Velkém Meziříčí

P1840112-33224-800-600-80GREMIS se podílel jako subdodavatel generálního dodavatele stavby FROST – service, s.r.o. na rekonstrukci zimního stadionu ve Velkém Meziříčí. Nové ozvučení, vzduchotechnika, akustické panely, střídačky a trestné lavice, a především nová ledová plocha, to vše mohli obdivovat hokejoví fanoušci při prvním domácím mistrovském utkání HHK Velké Meziříčí v sobotu 30. září 2023.

HHK Velké Meziříčí je český klub ledního hokeje, který sídlí ve Velkém Meziříčí. Založen byl v roce 1906 jako klub bandy hokeje. Svůj současný název nese od roku 1992. Od sezóny 2020/21 působí v 2. lize, třetí české nejvyšší soutěži ledního hokeje. Klubové barvy jsou modrá a bílá. Zimní stadion má kapacitu až 1 200 diváků. 

V areálu GREMIS nově sídlí Pracovní Oděvy VM

pracovni odevy_vmV areálu GREMIS ve Velkém Meziříčí nově sídlí obchod a showroom s pracovními oděvy. Projekt Pracovní Oděvy VM vám nabízí kvalitní produkty společnosti CANIS SAFETY a.s. s její produktovou značkou CXS.

Přijďte se podívat a vybrat si kvalitní pracovní oděvy. Obchod otevírá v pondělí 16. 10. 2023.

Pokud předložíte v obchodě tento leták, který je součástí aktuality, tak dostanete slevu 10 % na první nákup. Akce platí do 16. 11. 2023.

Jsme partnerem akce Velkomeziříčské školky v pohybu, akce proběhne 18. 5. 2023

velkomeziricske skolky_v_pohybu_gremisNaše společnost je partnerem sportovní a zábavní akce Velkomeziříčské školky v pohybu. Půjde o sportovní odpoledne pro předškolní děti z mateřských škol. Kondice předškolních dětí se zhoršuje, proto je pojďte vytáhnout na sportovní a zábavní akci přímo ve Velkém Meziříčí. Doražte na Fotbalový stadion U Tržiště.

To nejlepší z programu

- 4 skákací atrakce

- malování na obličej

- diskotéka pro děti

- nábor malých fotbalistů

- spousta sportovního dovádění

- testovací jízdy Škoda Auto pro rodiče

Naše kolegyně míří na veletrh ISH Frankfurt 2023

veletrh ishChceme co nejvíce sledovat trendy a nabízet nejmodernější technologie a řešení obecně. Proto se i naše kolegyně vydává na veletrh ISH Frankfurt 2023 do Německa, aby přivezla novinky a informace týkající se hospodaření v budovách. ISH je totiž přední světový veletrh zaměřený na zodpovědné hospodaření s vodou a energiemi v budovách. Tradiční účast je okolo 200 000 návštěvníků, kteří jsou podobně jako vystavovatelé přibližně ze 150 zemí světa. Více o veletrhu na https://ish.messefrankfurt.com/frankfurt/en.html.

Zdroj fotky: https://ish.messefrankfurt.com/frankfurt/de/profil.html.

Je za námi Charitativní ples ve Žďáře nad Sázavou 2023. Vybralo se 83 291 Kč

charitativni ples_znsV sobotu 28. ledna 2023 proběhl pátý Charitativní ples žďárských firem DEL, Hettich ČR, naší společnosti GREMIS a Tokoz, a. s. ve stylu Zlatá šedesátá. Vybralo se krásných 83 291 korun, které byly formou šeku předány Centru pro zdravotně postižené kraje Vysočina. Vybraná částka bude sloužit k nákupu kompenzačních pomůcek pro ty, kteří je potřebují nejvíce. V roce 2024 pokračujeme! Už teď se těšíme na další ročník plesu.

Číst více...

Aktuality

Charitativní ples Žďár nad Sázavou 2024 Ples na kterém se tančí

Vytančili jste střechu nad hlavou! Díky vám se nám podařilo vysbírat pro charitu neuvěřitelných 83 600 korun. Výtěžek poputuje přímo do Azylový dům…
Čtěte více »
Kateřina Mičková slaví juniorský mistrovský titul!

Kateřina Mičková slaví juniorský mistrovský titul!

Nadějná triatlonistka Kateřina Mičková, kterou intenzivně podporujeme, je juniorská mistryně ČR v triatlonu v juniorské kategorii (18 - 19 let)! Výkony mladé…

GREMIS, s.r.o.
Jihlavská 230,
594 01 Velké Meziříčí
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
+420 566 523 751
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
GREMIS, s.r.o.
Jihlavská 230,
594 01 Velké Meziříčí
 
Nahoru